iletişim

 


PAZAR GÜNLERİ AÇIĞIZ

HAFTANIN 7 GÜNÜ
08:00 İLE 20:00 ARASI ULAŞABİLİRSİNİZ

ZİYARET İÇİN
    RESİME TIKLA   
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret320624

Hakkımızda

Firmamız 2008 yılından itibaren deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla KATLANIR CAM söktörüne adım atarak hizmetlerinin arasında birçok başarılı çalışmaya  imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur. Satış, imalat ve montaj süreçlerinde toplam kalite yönetimi ilkesini benimsemiş ve bu süreçlerdeki titiz çalışmaları sayesinde müşterileri tarafından beğeni toplamıştır.

Amacımız cam balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir. Müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz.

REFORM CAM BALKON  ilkeleri; kalite,disiplin ve dürüstlük olan bir firmadır.

Firmamız bu zamana kadar yaptığı işlerde;uzman imalat ve montaj ekibi sayesinde siz değerli müşterilerimizden taktir toplamış,saygı kazanmıştır.

Firmamız tecrübeli personeli sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

KALİTEMİZ , MEMNUNİYETİNİZ...

 

Çalışmak bizi şu üç büyük beladan kurtarır: Can sıkıntısı, kötü alışkanlıklar ve yoksulluk...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


anahtar kelimeler : cam balkon , ankara cam balkon , cam balkon fiyatları , katlanır cam , en kaliteli cam balkon, alüminyum fitil,cam balkon ankara,cam balkon üreticisi,en iyi cam balkon