REFORM CAM BALKON SİSTEMLERİ

HOŞGELDİNİZ

iletişim

KEŞİF İÇİN

PAZAR GÜNLERİ ÇALIŞIYORUZ


HAFTANIN 7 GÜNÜ

08:00 İLE 20:00

ULAŞABİLİRSİNİZ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret324569

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Öznur (30/06/2012 00:38)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : İnternette araştırmalarım sonucunda, en detaylı ve net bilgiler içeren siteniz ve özellikle imalatçı olup direk müşteriye hizmet verme özelliğiniz sonucu, evimin cam balkon ve duşakabinini (tekne dahil) size yaptırmak ile çok yerinde ve doğru bir karar verdiğimi siparişim tamamlandıktan sonra anladım. Çok temiz ve hatasız işçiliğiniz için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.
Kullanmaya başlayıp, bir yağmur, fırtına, rüzgar ve kış geçirdikten sonra da yapılan işin performansı hakkında bilgilendirmek isterim. Malzeme seçimimde gösterdiğiniz ilgi ve yardımlar için de ayrıca teşekkür ederim.
ahmet beytar (16/06/2012 01:09)
Konu : kafam karıştı
Mesaj : Merhabalar. Ben de cam balkon yaptırmak istiyorum ancak çoğu yerde,ucuz olan ürünlerin kaliteli olmayacağı,çünkü bir mal ancak kaliteden ödün verilirse ucuz olacağı söyleniyor.Sizde durum nedir?Fiyatlarınıza KDV dahil mi?Ayrıca, satış sonrası özellikle garanti süresi içerisinde oluşan hatalarda müşteriye ulaşma hızınız nedir?Nasıl olsa malı sattım düşüncesinde misiniz?İmalatçı olmanız benim açımdan avantaj. Son olarak taksitleri uzatma imkanınınz var mı (tabi vade farksız olarak). İlginize teşekkür ederim.Ahmet Beytar.
"*Ucuz olan ürünlerin kalitesiz olacağını söylemek üretici olmayanların pazarlama taktiğidir.Biz tamamen pazarlama, üretim ve montajını kendimiz yaptığımız için fiyatı daha aşağılara çekebiliyoruz. *Aynı zamanda kalitemizi görmeniz için atölyemize davet ediyoruz yada keşif için gelirken kullandığımız malzemelerin örneklerini getiriyoruz. *Satış sonrası garanti süresi içinde ve daha sonra oluşan arızalara aynı hafta içinde müdahale ediyoruz. *Taksitler balkonunuzun büyüklüğüne göre esneklik gösterebilir. "
Editör Notu
zafer (04/06/2012 13:43)
Konu : teşekkür
Mesaj : yaptığınız duşakabin ve cam balkondan gerçekten çok memnunum. iyiki size yaptırmışım. tüm dostlarıma size tavsiye ediyorum. inşallah diğer balkonumu da en kısa zamanda size kapattıracam. emeğinize sağlık.
Öznur (26/05/2012 01:04)
Konu : Duşakabin
Mesaj : Küvet modeli için Duşakabin sayfanızın güncellenmesini bekliyorum.
ali osman alpsal (22/05/2012 18:27)
Konu : sipariş
Mesaj : 9 m2 düz balkon var peşinat vermeden 6 ay taksit
olursa yapmanızı onaylıyorum.
Adres: Fatih GOP.Mah.Ayvaz Sk.6/5 Sincan-Ankara Tel:5546601054
pınar (16/05/2012 18:27)
Konu : kastamonu için sipariş verilebilir mi?
Mesaj : kastamonu için sipariş versek yapıır mı?
"Kastamonu da bayimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden belirtilen fiyatlar Kastamonu için geçerli değildir. Siparişiniz kayda alınır fakat maliyeti yüksek olur. Bu yüzden yaptırmak istediğiniz işin ölçülerini verebilirseniz fiyat teklifini mail yoluyla yapabiliriz.Teşekkürler..."
Burak DEMİRHAN
Selma BAŞER (13/05/2012 16:42)
Konu : teşekkür
Mesaj : Sizinle bi arkadaşın tavsiyesi üzerine tanıştım gerçekten çok memnun kaldım.Komşularımın çoğu yaptırdığı cambalkondan şikayetçi benim ise hiçbir sorunum yok.
 2